قیمت تلفن همراه در بازار ایران نسبت به روزهای گذشته نوسان خاصی را شاهد نبوده است‌. قیمت تلفن همراه در بازار ایران امروز منتشر شد و بررسی آن نشان می دهد که از ثبات نسبی در چند روز گذشته برخوردار بوده است.

 

قیمت گوشی سامسونگ

سامسونگ پرفروش ترین گوشی تلفن همراه در بازار ایران است. گرانترین مدل گوشی سامسونگ در ایران Samsung Galaxy S10 plus با حافظه ۵۱۲ گیگا بایت است که ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش می رسد. از مدل Samsung Galaxy S10 plus نوع ۱۲۸ گیگا بایتی آن ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.Samsung Galaxy S10  نیز با حافظه ۱۲۸ گیگا بایت در بازار ایران به قیمت ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله می شود.

گوشی های سامسونگ در سری A هم مشتریان زیادی در بازار ایران داشته اند. Samsung Galaxy A10 با حافظه ۳۲ گیگا بایت ارزانترین نوع از Samsung Galaxy A است که ۲ میلیون و ۱۰۰هزار تومان به فروش می رسد. Samsung Galaxy  A20 هم ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و Samsung Galaxy A30 نیز ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و Samsung Galaxy A40 هم ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده اند.

 

قیمت موبایل اپل

اپل دیگر برند موبایل است که در بازار ایران به خوبی به فروش می رسد. گرانترین مدل گوشی اپل در  ایران iPhone Xs Max با حافظه ۲۵۶ گیگا بایت ۱۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می رسد. همچنین iPhone Xs نیز با حافظه ۲۵۶ گیگا بایت با قیمت ۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در ایران معامله می شود. iPhone X با حافظه ۶۴ گیگا بایت ۱۳ میلیون تومان، iPhone 8 plus با همین حافظه ۱۲ میلیون تومان، iPhone 8 هم با حافظه ۶۴ گیگا بایت ۱۰ میلیون تومان به فروش می رسند‌. Iphone 7 plus با حافظه ۳۲ گیگا بایت ۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و Iphone 7 با حافظه ۱۲۸ گیگا بایت ۷ میلیون تومان قیمت گذاری شده اند.

 

قیمت موبایل هواوی

گوشی تلفن همراه هواوی هم پس از دو برند فوق در ایران به خوبی به فروش می رسد. جدیدترین مدل هواوی یعنی Huawei P30 pro با حافظه ۲۵۶ گیگا بایت ۱۳میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده و P30 با حافظه ۱۲۸ گیگا بایت ۹ میلیون ۸۰۰ هزار تومان به فروش می رسد. در میان انواع گوشی های Honor نیز Honor 8X با حافظه ۱۲۸ گیگا بایتی ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله می شود و nova 4 با ۱۲۸ گیگا بایت حافظه نیز به قیمت ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

 

قیمت گوشی شیائومی

شیائومی که ابتدا با گوشی های ارزان توانست در ایران مشتری بیابد حالا جدیدترین مدل خود یعنی Mi9 را با حافظه ۶۴ گیگا بایت ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش می رساند. البته Mi9 SE مدل ارزانتر این گوشی است که با حافظه ۶۴ گیگا بایت ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

 

قیمت گوشی نوکیا

نوکیا هم این روزها به صحنه رقابت گوشه های هوشمند راه پیدا کرده و با تجربه خوبی که برای کاربران ایرانی داشته توانسته بازار خوبی در این عرصه داشته باشد. گوشی Nokia 9 pure view با حافظه ۱۲۸ گیگا بایت ۹ میلیون تومان به فروش می رسد و گوشی  Nokia8 با همان میزان حافظه به قیمت ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله می شود.

 

بیشتر بخوانید...